Previous Entry Share Next Entry
Про Хокей
Radiohead
afcol
Хоч в Україні з хокеєм не склалось, всеодно зараз збільшується кількість клубів, є чемпіонат України, і є відкритий чемпіонат Білорусії, де також виступають наші клуби. 
Однак найвідомішими клубами є київські ХК Сокіл і Беркут.Останній відомий лише назвою, яка перейшла команді в спадок, бо сьогоднішній ХК Беркуті, створений менше року назад. Президент клубу - Давид Жванія =)
І так склалось, що ХК Беркут мало хто любить, і це стало дуже зрозуміло на сьогоднішньому матчі.
Цей матч -яскравий приклад того, що за гроші не можна купити народну любов і повагу. Так, є група підтримки, талісман, непоганий музичний супровід з "кричалками" за клуб, але всім пофіг, народ кричить "СОКОЛ, СОКОЛ".
Єдиной підтримкою Беркута були курсанти війського ліцею Богуна (Суворовці), які дуже мляво кричали якісь заряди, намагались стрибати і запускати хвилю, як на футболі, але краще б вони цього не робили =)
Ну і відповідно, хоч і не хокейний, результат на користь Сокола 2:1 перемога в овертаймі. Доречі, в хокеї є різниця між перемогою в основний час, чи в овертаймі.
Цікавий спорт, сподіваюсь, що скоро він буде популярний, і все до цього йде, треба купувати ключки =)

P.S. В Чемпіонаті України грає 8 клубів, на першому місці - Сокіл, а на останньому клуб з самою крутою назвою - Гайдамаки.

?

Log in

No account? Create an account